Marcin Rudzik eCommerce

Zapowiedź Meetup Merytorycznie o eCommerce #1

5 kwietnia 2022|Marcin Rudzik
Podcast merytorycznie o ecommerce Marcin Rudzik
Zapowiedź Meetup Merytorycznie o eCommerce #1

Już niebawem, podczas meetupu spotkają się słuchacze Podcastu Merytorycznie o eCommerce i właściciele sklepów internetowych. Zapowiada się zacne towarzystwo i inspirujący networking! Posłuchaj zapowiedzi tego wydarzenia,
a przekonasz się, dlaczego warto być razem z nami 28 kwietnia 2022 roku w Warszawie.

Rejestracja na Merytorycznie o eCommerce MeetUp #1 -> https://www.meetup.com/pl-PL/merytorycznie-o-ecommerce/events/284312786/

Nasze spotkanie będzie wyjątkowe, ponieważ przeprowadzę blisko 2-godzinną rozmowę z moimi i Waszymi gośćmi. Będziecie mogli zadać mnóstwo pytań, zarówno podczas oficjalnej rozmowy, jak i w kuluarach.

Wystąpią:

Dominika Żak z DeeZee
Łukasz Kierus z TaniaKsiazka.pl
Hubert Górecki z Cocolita

…lub na YouTube

Wersja tekstowa zapowiedzi

Cześć, 28 kwietnia 2022 roku zbliża się wielkimi krokami. Właśnie wtedy odbędzie pierwszy Meetup Merytorycznie
o eCommerce. Od strony organizacyjnej praktycznie już wszystko wiemy. Spotkamy się w Warszawie, w samym centrum w przepięknym miejscu, jakim jest Fabryka Norblina. Obiekt został otwarty na nowo w nowym wydaniu
i doskonale wpisuje się w centrum miasta. Gdy pierwszy raz tam wszedłem od razu wiedziałem, że chcę tam zrobić kiedyś jakiś event. Jeśli nie byliście polecam to miejsce, bo jest tam strefa biznesowa, strefa gastronomiczna Food Town oraz Kinogram.


Źródło: fabrykanorblina.pl

I to właśnie w Kinogramie, który jest pięknym, eleganckim kinem z kilkoma salami i barem, spotkamy się na meetupie. Jedna z sal oraz przestrzeń wspólna jest już zarezerwowana.


Źródło: kinogram.pl

Rejestracja rozpocznie się o godz. 16:45, a wydarzenie zacznie o 17:15. Formuła wydarzenia jest bardzo prosta.
Odbędę rozmowę z trzema gośćmi specjalnymi przy widowni, coś w rodzaju panelu dyskusyjnego. Będzie to blisko
2 godzinna rozmowa podczas, której spróbuję wyciągnąć od założycieli znanych Wam sklepów internetowych jak najwięcej esensji. 

Następnie wszyscy będziemy mogli się poznać, porozmawiać, wymieniać doświadczeniami w przestrzesni wspólnej
lub piętro niżej w strefie Food Town, gdzie zarezerwowałem dużą przestrzeń. 


Źródło: foodtown.pl

Partnerzy

Meetup odbędzie się dzięki partnerom podcastu, którzy zaufali mojej wizji budowy społeczności eCommerce
i sfinansują organizację. Dzięki temu wejście na wydarzenie będzie bezpłatne i będziemy mogli cieszyć się wspólnym czasem w super przyjemnym miejscu. Niebawem poznacie kim są Ci nasi serdeczni partnerzy.

A teraz najważniejsze, kto wystąpi?

Gośćmi specjalnymi będą trzy różne osoby, założyciele znanych Wam trzech zupełnie różnych sklepów internetowych. Łączy ich na pewno bardzo wiele, ale ich doświadczenia różnią się. Na swojej drodze musieli podejmować mnóstwo trudnych decyzji i nie zawsze były one trafione. Konsekwencja, wyczucie, znajomość branż, to doprowadziło ich do miejsca, w którym są dzisiaj. Nadal stoją na czele biznesów eCommerce, które dzisiaj generują wieeeelomilionowe obroty i setki tysięcy, miliony zamówień. Oto oni:

Dominika Żak

Założycielka i Prezes marki DeeZee, która od 17 lat stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najszybciej rozwijających się marek modowych w Polsce. Dzisiaj DeeZee to część Grupy CCC, która w 2018 roku zainwestowała ponad 20 mln zł w rozwój marki (wykupując 75% udziałów). Dominika Żak oprócz sklepu internetowego, zbudowała również ogromną i zaangażowaną społeczność w mediach społecznościowych, której zasięg sięga dziś ponad 2 mln obserwujących. 

Kolejny nasz gość to Łukasz Kierus

Założyciel i Prezes spółki Glosel, będącej właścicielem m.in. księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.  Łukasz handel książkami zaczynał  ponad 15 lat temu od regału z książkami w kawalerce, a dzisiaj zatrudnia ponad 400 osób, mając do dyspozycji 8 tysięcy m.kw. powierzchni kompleksu magazynów.  W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. 

Trzeci gość specjalny to Hubert Górecki.

Założyciel  i Prezes marki Cocolita.pl, która od 10 lat jest jedną z najbardziej popularnych drogerii internetowych
w Polsce.  Dzięki silnej pozycji w mediach społecznościowych i współpracy z influencerami, Cocolita weszła na najwyższy poziom sprzedaży. Dzisiaj Cocolita to część  niemieckiej Grupy Burda Media, która w 2021 roku wykupiła większość udziałów.  Hubert nadal stojąc na czele firmy, którą stworzył, mając u boku nowego wspólnika, celuje jeszcze wyżej.

Zgodzisz się ze mną że grono zacne? Będzie jeszcze zacniejsze jeśli Ty również pojawisz się na tym na meetupie. Wystarczy zarejestrować się bezpłatnie już teraz, wydarzenie jest założone na meetup.com, a żeby łatwo je znaleźć zrobiłem przekierowanie i wystarczy wpisać marcinrudzik.pl/meetup

www.marcinrudzik.pl/meetup / wyswietlić na ekranie

Na meetup.com została stworzona grupa słuchaczy podcastu Merytorycznie o eCommerce i warto tam się zapisać ponieważ będziecie otrzymywać również informacje w przyszłości o być może kolejnych eventach.

Jeśli macie pytania dotyczące meetupu, to w dyskusji pod wydarzeniem śmiało zadawajcie, będziemy na bieżąco odpowiadać. 

Moi Drodzy słuchacze, tym razem nie do usłyszenia a do zobaczenia już 28 kwietnia w Warszawie!

Marcin Rudzik

Przedsiębiorca i manager z ponad 12-letnim doświadczeniem. Założyciel i były CEO Brand Active - agencji Shopify & eCommerce. Autor ponad 50 odcinków podcastu Merytorycznie o eCommerce