prawo e-commerce
Merytorycznie o eCommerce

Prawo e-commerce. Praktyczna wiedza w pigułce – Piotr Kantorowski i Paweł Głąb

O prawnych aspektach e-commerce można mówić godzinami. Wiedzy w tym temacie w Internecie raczej nie brakuje, dlatego w tym odcinku do tematu podejdziemy nieco inaczej. Skupimy się na najważniejszych kwestiach i podamy wiedzę w pigułce. Dlatego też moimi gośćmi są prawnicy, praktycy prawa w e-commerce, Piotr Kantorowski i Paweł Głąb. Panowie opowiedzą nam, z jakimi najczęściej sytuacjami natury prawno-ecommercowej spotykają się w swojej pracy. Zadam im pytania co jest najważniejsze, jakich błędów unikać oraz jak postępować, kiedy nieświadomie naruszymy prawo? A to wszystko wokół sprzedaży w Internecie. W trakcie naszej rozmowie pojawia się pytanie konkursowe, w którym do wygrania jest książka Prawo w biznesie. E-commerce” napisana właśnie przez moich gości. Gdybyś chciał uzupełnić wiedzę o kwestie księgowo-podatkowe w handlu elektronicznym to został już nagrany taki odcinek i znajdziesz go na marcinrudzik.pl/024.

 

 

Podcastu posłuchasz również na swoim telefonie:

…lub na YouTube

 

Dołącz do grona moich stałych słuchaczy
Zapisując się nigdy nie przegapisz najnowszego odcinka podcastu.
Klikając "Zapisuję się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Marcina Rudzika w celu otrzymywania newslettera.

 

KONKURS

Pytanie konkursowe usłyszysz w nagraniu. Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 23.10.2020 roku, a wynik zostanie podany 26.10.2020. Do wygrania jest książka „Prawo dla biznesu. E-commerce”. Regulamin konkursu znajduje się tutaj (pdf), a przesyłając zgłoszenie konkursowe akceptujesz zapisy regulaminu.

Prawo dla biznesu. E-commerce
Nagroda w konkursie

 

WYNIK KONKURSU:

Zwycięzcą konkursu został Jakub Michalak z projektu ProjektMniej.pl. Slogan: Dla Ciebie, dla domu, dla planety.

LINKI:

https://onepress.pl/ksiazki/prawo-dla-biznesu-e-commerce-piotr-kantorowski-pawel-glab,prabie.htm#format/d

https://brandactive.pl/czy-shopify-jest-zgodny-z-rodo

https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf – Decyzje Prezesa UOKiK

https://www.rejestr.uokik.gov.pl – Rejestr klauzul niedozwolonych

 

 

Transkrypcja:

 

WKRÓTCE

Related Posts