Marcin Rudzik eCommerce

Co łączy najlepszych w eCommerce? Wystąpienie na InternetBeta 2021 [WIDEO]

6 października 2021|Marcin Rudzik
Podcast merytorycznie o ecommerce Marcin Rudzik
prelekcja ecommerce rudzik

Podczas InternetBeta 2021 opowiedziałem o tym co łączy najlepszych w eCommerce. Ale chwila…skąd miałbym wiedzieć co ich łączy, czy w ogóle coś ich łączy? Setki spotkań z najlepszymi, dziesiątki opublikowanych rozmów w podkaście Merytorycznie o eCommerce, obserwacje oraz konsultacje eCommerce. To wszystko co przez ostatnie lata było moją codziennością zebrałem do całości, a następnie wyciągnąłem to co najważniejsze, bazując na doświadczeniach m.in takich marek jak eobuwie, x-kom, empik. Opowiadam o tym co wyciągam z rozmów z właścicielami, specjalistami i kierownikami eCommerce. Dokładając do tego dziesiątki moich audytów i konsultacji, w których technologia czy marketing to często tylko jakieś 30%. W opinii mojej i moich gości, których zapraszam do podcastu cała reszta jest ważniejsza. A czym jest ta cała reszta? Zapraszam do obejrzenia prelekcji!

Marcin Rudzik

Założyciel i CEO Brand Active, agencji Shopify & eCommerce należącej do grupy Divante.

Doradza sklepom internetowym oraz prowadzi podcast Merytorycznie o eCommerce. Z pasji strażak oraz zapalony tenisista.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bezpłatny dostęp do treści premium (1 raz w miesiącu).

Dołącz do grona moich stałych słuchaczy
Zapisując się nigdy nie przegapisz najnowszego odcinka podcastu.
Klikając "Zapisuję się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych przez Marcina Rudzika w celu otrzymywania newslettera.
pobierz xcel

POBIERZ BEZPŁATNIE

Przygotowałem dla Ciebie Excela, który ułatwi Ci zarządzanie sklepem internetowym! Excel zawiera kilka przydatnych arkuszy: Arkusz zyskowności, Arkusz COS, Arkusz LTV, Arkusz z kalkulatorem Marża/Narzut.

Klikając "Zapisuję się" akceptujesz Politykę Prywatności

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer17024/public_html/new_marcinrudzik/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/platne/serwer17024/public_html/new_marcinrudzik/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer17024/public_html/new_marcinrudzik/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52