Marcin Rudzik eCommerce

Płatności w eCommerce. Daniel Blumczyński, PayU

31 maja 2021|Marcin Rudzik
Podcast merytorycznie o ecommerce Marcin Rudzik

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób działają szybkie płatności i co składa się na prowizje, którą ponosimy jako sprzedawcy? Czy wiecie jak wygląda współpraca pomiędzy bankami a operatorami płatności online? Jak działa sprzedaż produktów fizycznych w modelach subskrypcyjnych w kontekście e-płatności? Dlaczego prowizje płatności online za granicą są droższe?  Właśnie o tym i o wielu innych ciekawych kwestiach związanych z rynkiem płatności online rozmawiałem z Danielem Blumczyńskim z PayU.

Partnerem tego odcinka jest PayU i z tej okazji otrzymujecie prezent w postaci obniżonej prowizji tj. 1,6% dla nowych i przechodzących sprzedawców, a co ważne prowizja jest bez żadnych ograniczeń czasowych. Obniżona prowizja dotyczy przelewów i kart płatniczych.

Link do rejestracji konta z obniżoną prowizją (kliknij).

Wskazówka: Pamiętajcie, że zawsze możecie negocjować prowizje płatności z większością operatów na rynku polskim. Oczywiście im większe obroty tym lepiej. Korzystajcie z tego!

Obserwuj i zobacz na moim Instagramie m.in. jak powstaje podcast —> https://www.instagram.com/marcinrudzik

Chcesz nawiązać ze mną relację? Zaproś mnie do kontaktów na LinkedIn —> https://www.linkedin.com/in/marcinrudzik/


Podcastu posłuchasz również na swoim telefonie:

…lub na YouTube

LINKI:

Profil biznesowy Daniel –> https://www.linkedin.com/in/daniel-blumczynski-a3a578/

Oficjalna strona PayU –> https://poland.payu.com/

Transkrypcja:

W PRZYSZŁOŚCI

Marcin Rudzik

Przedsiębiorca i manager z ponad 12-letnim doświadczeniem. Założyciel i były CEO Brand Active - agencji Shopify & eCommerce. Autor ponad 50 odcinków podcastu Merytorycznie o eCommerce